گروت ۲۵ کیلویی

کارخانه آجر وندا بزرگترین تولید کننده انواع محصولات باکیفیت در ایران. شما میتوانید کیفیت را در وندا با تضمین دریافت کنید.

ثبت سفارش فقط با یک تماس 09120942935 📞

لیست قیمت

گروت، گروت سیمانی، آیین نامه گروت ریزی، اجرای گروت، اجرای گروت زیر بیس پلیت، انواع گروت، انواع گروت ها، انواع گروت های ساختمانی، بتن منبسط شونده، بتن گروت، ترمیم بتن با گروت، ترمیم بتن کرمو با گروت، تزریق گروت، تفاوت گروت و بتن، حداکثر ضخامت گروت، خاصیت گروت، خرید گروت، خرید گروت اپوکسی، خرید گروت سیمانی، دستورالعمل گروت ریزی، سیمان گروت، سیمان گروت قیمت، ضخامت گروت زیر صفحه ستون، طرح اختلاط گروت، طرز تهیه ملات گروت، طرز تهیه گروت، طریقه مصرف گروت، فروش گروت، قيمت گروت، قیمت روز گروت، قیمت سیمان گروت، قیمت هر کیسه گروت، قیمت گروت g2، قیمت گروت آبادگران، قیمت گروت آماده، قیمت گروت اپوکسی، قیمت گروت اپوکسی سه جزئی، قیمت گروت زیر صفحه ستون، قیمت گروت سیمانی، قیمت گروت شیمی ساختمان، قیمت گروت پایه سیمانی، قیمت گروت کیسه ای، لیست قیمت گروت، محاسبه حجم گروت، مشخصات فنی گروت، مشخصات گروت، مقاومت فشاری گروت، مقاومت گروت، ملات منبسط شونده، ملات گروت، مواد تشکیل دهنده گروت، هر کیسه گروت چند متر مکعب، وزن مخصوص گروت، وزن مخصوص گروت g2، وزن مخصوص گروت g3، وزن مخصوص گروت آبادگران، وزن مخصوص گروت اپوکسی، پودر گروت، چگالی گروت، کاربرد گروت، گروت g2، گروت g2 آبادگران، گروت g3، گروت آبادگران، گروت آماده، گروت اپوکسی، گروت اپوکسی آبادگران، گروت اپوکسی سه جزئی، گروت بتن، گروت بتن شیمی، گروت بزرگ، گروت ريزي، گروت ریزی بیس پلیت، گروت ریزی زیر بیس پلیت، گروت ریزی زیر صفحه ستون، گروت ریزی صفحه ستون، گروت زیر صفحه ستون، گروت شیمی ساختمان، گروت قیمت، گروت منبسط شونده، گروت پایه اپوکسی، گروت پایه سیمانی، گروت چيست،
جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳

لیست قيمت گروت ۲۵ کیلویی

گروت آماده ویژه قیمت (تومان)
گروت G2 s کیسه 25 کیلویی 10780
گروت آماده قیمت (تومان)
گروت G2 کیسه 25 کیلویی 7150
گروت اپوکسی قیمت (تومان)
گروت G3 سطل 20 کیلویی 132000
گروت منبسط کننده بتن قیمت (تومان)
گروت 100 سطل 7 کیلویی 15950

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما به شماره 09120942935 📞  تماس حاصل نمایید.

با افتخار در خدمت شما هستیم!

ارسال به سراسر ایران!

 

محصولات ما

گروت آماده Grout G2

7.150تومان به ازای هر قالب

گروت آماده ویژه Grout G2 s

10.780تومان به ازای هر قالب

گروت اپوکسی Grout G3

132.000تومان به ازای هر قالب

گروت منبسط کننده Grout 100

15.950تومان به ازای هر قالب

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما به شماره 09120942935 📞  تماس حاصل نمایید.

با افتخار در خدمت شما هستیم!

ارسال به سراسر ایران!

 

معرفی محصول

قیمت گروت 25 کیلویی

شاید بدانید گروت ها مخلوطی از ماسه، سیمان و آب هستند که برای ساخت سازه های گوناگون به کار می روند. از آن ها برای اماکنی که نیازمند پایداری و مقاومت فراوان و همچنین ترمیم ترک ها با عمق زیاد هستند، استفاده می شود که البته کاربردهای دیگری هم برایش تعریف شده است. نسبت پایین آب به سیمان در برخی از گروت ها، مقاومت بیشترشان را در پی داشته است.

انواعی از این مصالح در بازار یافت می شود که به لحاظ وزن هم با هم تفاوت دارند. برای نمونه، گروت 25 کیلویی مورد استقبال ساختمان سازان زیادی قرار دارد که با توجه به سوالات آن ها، در این مطلب به موضوع قیمت گروت 25 کیلویی رسیدگی می شود.

  • گروت آماده ویژه G2 s کیسه 25 کیلویی 10780 تومان
  • گروت آماده G2 کیسه 25 کیلویی 7150 تومان
  • گروت اپوکسی G3 سطل 20 کیلویی 132000 تومان
  • گروت منبسط کننده بتن 100 سطل 7 کیلویی 15950 تومان

مشخصات گروت 25 کیلویی

جدا از کاربرد گفته شده، گروت 25 کیلویی به خاطر وزن و مقاومت مناسب خود برای زیرسازی تجهیزات سنگین هم به کار می آید. به لحاظ شکل، این محصول شباهت فراوانی به پودر دارد و کاربرد آن بیشتر به ملات شبیه است. این ملات پس از مخلوط شدن با اب قابل استفاده خواهد بود. از شاخص ترین ویژگی های گروت، انتقال بار از صفحات فلزی به فونداسیون را می توان نام برد که این خصوصیت جذاب در ملات های سیمانی وجود ندارد. سایر مشخصات گروت 25 کیلویی را در ادامه می بینیید:

  • وزن خالص این محصول همان طور که از نامش پیداست، به اندازه 25 کیلوگرم است.
  • برخی فروشگاه ها اقدام به توزیع این گروت ها به صورت عمده هم می کنند که خوشبختانه وندا آجر یکی از آن ها است.
  • مقاومت بیش از 800 کیلوگرم در سانتی متر، این گروت ها را به یکی از بهترین مصالح موجود در بازار تبدیل کرده است.
  • در نهایت بد نیست به از تولید به مصرف بودن، کیفیت بالا با قیمت مناسب و ارسال ایمن با باربری در مقصد خواسته شده اشاره داشت.

بررسی قیمت گروت 25 کیلویی

قیمت گروت 25 کیلویی به عوامل گوناگونی وابسته است. به عنوان مثال کیفیت مواد اولیه به کار رفته می تواند تعیین کننده قیمت نهایی باشد. با وجود استفاده از مرغوب ترین مواد در گروت های 25 کیلویی موجود در وندا آجر، این محصولات با قیمت مناسبی به مشتریان می رسد.

نوسانات ارز و ورود برخی مواد اولیه به داخل را هم نمی توان در این قیمت بی تاثیر دانست. البته برای دانستن قیمت به روز و واقعی این گروت ها، کافیست همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت وندا آجر تماس بگیرید تا همکاران برای استعلام قیمت و سفارش به راهنمایی‌تان بپردازند.

نحوه سفارش و ارسال

برای مشاوره، ثبت سفارش و استعلام قیمت با ما به شماره  09120942935 📞 تماس حاصل نمایید.

ارسال بار صنایع آجر وندا توسط باربری های رسمی و معتبر حمل و نقل بار با هماهنگی خریدار محترم صورت می پذیرد.
در ضمن مشتریان گرامی می‌تواند در صورت امکان و صلاحدید خویش ، وسیله نقلیه خود را برای حمل بار ارسال نماید.