آجر سنتی

کارخانه آجر وندا بزرگترین تولید کننده انواع آجرهای باکیفیت در ایران. شما میتوانید کیفیت را در وندا با تضمین دریافت کنید.

ثبت سفارش فقط با یک تماس 09120942935 📞

لیست قیمت

قیمت آجر قزاقی قیمت آجر بهمنی آجر قزاقی قیمت خرید آجر قزاقی فروش آجر قزاقی قیمت آجر ختایی قیمت آجر قزاقی حیدری قیمت آجر قزاقی سفید قیمت آجر قزاقی سنتی قیمت آجر قزاقی نما قیمت آجر قزاقی کف قیمت آجر نسوز قزاقی لیست قیمت آجر قزاقی قیمت آجر سنتی ابلق یزد اصفهان رشت کرج شیراز مشهد همدان ورامین
سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳

لیست قیمت آجر سنتی

آجر نما قزاقی (کامل) قیمت (تومان)
زرد، پوست پیازی، گلبهی و ابلق 5.5*10*20 3190
آجر  قزاقی  نیمه یا قلمدانی با بسته بندی قیمت (تومان)
زرد، پوست پیازی، گلبهی و ابلق 5*5.5*20 3190
آجر نما قزاقی پلاک (3 سانتی) با بسته بندی قیمت (تومان)
زرد، پوست پیازی، گلبهی و ابلق 3*5.5*20 2650
آجر نما قزاقی قزاقی ال (L) قیمت (تومان)
زرد، پوست پیازی، گلبهی و ابلق 5.5*10*20 4560
آجر نما قزاقی رستیک (روستیک) قیمت (تومان)
زرد، پوست پیازی، گلبهی و ابلق 3*5.5*20 2770
آجر نما قزاقی نیم لا قیمت (تومان)
زرد و ابلق 3*10*20 3090
آجر قزاقی کف فرش نظامی قیمت (تومان)
زرد، پوست پیازی و گلبهی و حنایی 4.5*20*20 3200

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما به شماره 09120942935 📞  تماس حاصل نمایید.

با افتخار در خدمت شما هستیم!

ارسال به سراسر ایران!

آجر سنتی کف قزاقی ساسانی 30*30

25.800تومان به ازای هر قالب

آجر سنتی کف قزاقی عیلامی 40*40

89.700تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی (سنتی) اسلیمی

12.800تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی (سنتی) پا ستون

13.800تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی (سنتی) پلاک بزرگ

3.770تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی (سنتی) پلاک سفید

12.800تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی ال (L) 20*5.5*10

4.560تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی نظامی فرش کف 20*20

3.200تومان به ازای هر قالب

آجر قزاقی نیمه (قلمدانی)

3.190تومان به ازای هر قالب

قیمت آجر قزاقی کامل

3.190تومان به ازای هر قالب

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما به شماره 09120942935 📞  تماس حاصل نمایید.

با افتخار در خدمت شما هستیم!

ارسال به سراسر ایران!

معرفی محصول

آجر سنتی یکی از انواع قدیمی آجر است که برای نماکاری ساختمان و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نمونه آجرها که دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند، در برابر شوره زدن، فرسایش و تغییر رنگ مقاومت بالایی دارند.

همین ویژگی‌ها باعث شده تا خرید آجر خشتی یا همان اجر سنتی دیوار، طرفداران زیادی داشته باشد. به همین خاطر در فروشگاه اینترنتی آجر وندا، قیمت فروش انواع آجر نما طرح قدیمی که به آجر خشتی سنتی هم معروف است، وجود دارد و شما می‌توانید پس از آشنایی با کاربردهای این آجرها، اقدام به سفارش و خرید آن‌ها نمایید.

انواع آجر سنتی

آجر سنتی که با نام‌های آجر قزاقی و آجر خشتی نیز شناخته می‌شود، دارای انواع مختلفی است. این آجرها تاریخچه طولانی دارند. چراکه از گذشته تاکنون در کشور ما ساخته می‌شدند. در گذشته این آجرها به‌صورت دستی تولید می‌شدند، اما با پیشرفت تکنولوژی در دوران امروزی، این آجرهای سنتی با استفاده از روش‌های مدرن ساخته می‌شوند، اما همچنان طرفداران خود را در بین فعالان حوزه ساخت‌وساز حفظ کرده‌اند.

این آجرها هم در سفت‌کاری ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند و هم از آن‌ها برای ساخت کف و نما استفاده می‌شود. اگر بدانید سی‌وسه‌پل اصفهان و بسیاری از بناهای قدیمی کشورمان با این آجرهای خشتی ساخته‌شده‌اند، پی به اهمیت آن‌ها می‌برید.

البته آجر نما طرح قدیمی که برای ساخت این بناها استفاده‌شده، همگی دست‌ساز هستند؛ اما ببینید پس از گذشت چند سال چگونه توانسته‌اند، زیبایی خود را حفظ کنند و پابرجا بمانند. انواع آجر سنتی به دلیل اینکه در برابر فرسایش مقاومت بالایی دارند، با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در بازار تولید می‌شوند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

1. آجر سنتی لعابی

این نوع از آجر که پوشیده شده از لعاب است، در برابر عوامل فرساینده مقاومت بسیار خوبی دارد. به خاطر اینکه سطح صیقلی دارد، آب به داخل آن نفوذ نمی‌کند. یکی از دلایل اصلی شوره زدن آجرها هم جذب رطوبت و آب است که این نمونه چنین مشکلی را ندارد. لعاب‌کاری آجرهای سنتی، در آخرین مرحله از خشک شدن انجام می‌شود.

2. آجر سنتی قزاقی

آجرهای قزاقی هم جزو نمونه‌های پرطرفدار آجر نما سنتی هستند که دارای نمونه‌های متنوع و گوناگونی هستند. آجر قزاقی هم به‌صورت دست‌ساز تولید می‌شود و هم به‌صورت ماشینی، این نمونه آجرها دارای رنگ‌های قرمز، زرد، آتشی، گلبهی، حنایی، اخرایی و ابلق هستند. بعضی از نمونه‌های آن‌ها رنگ پوست‌پیازی دارند.

به دلیل اینکه آجرهای قزاقی ابتدا زیر نور خورشید خشک می‌شوند و در کوره آجرپزی پخته می‌شوند، مقاومت بسیار بالایی دارند. امروزه نیز طرفداران آن‌ها بسیار زیاد است و برای ساخت بناهایی که ظاهر سنتی دارند از این آجرهای قرمزرنگ استفاده می‌شود. حتی در بسیاری از ساختمان‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی و دیوارهای داخلی ساختمان نیز از این آجرها استفاده می‌کنند.

3. آجر سنتی رستیک

آجر نسوز رستیک نیز یکی دیگر از آجرهای سنتی است که جلوه بسیار طبیعی دارد؛ زیرا سطح آن خشن و زبر است، اما استفاده از آن در دیوارها و نمای ساختمان باعث می‌شود تا ظاهر ساختمان نوستالژیک باشد. امکان استفاده از انواع آجرهای رستیک با رنگ‌ها و ابعاد مختلف وجود دارد. چراکه دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی هستند.

کاربردهای آجر سنتی

با توجه به اینکه ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های آجرهای سنتی متنوع هستند، امکان استفاده از آن‌ها در بخش‌های مختلف یک ساختمان وجود دارد.

کاربرد در کف ساختمان

آجرهای سنتی به‌عنوان کف‌پوش ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیشترین نمونه‌هایی که برای ساخت کف‌پوش مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای ابعاد ۱۰ در ۱۰ و ۲۰ در ۲۰ هستند. این آجرهای سنتی به دلیل اینکه رنگ‌های مختلفی دارند، امکان استفاده از هر رنگی را میسر می‌سازند.

کاربرد در نمای ساختمان

نمای خارجی ساختمان با طراحی‌های مدرن و سنتی بسیار شیک و زیبا می‌شود؛ بنابراین هم می‌توان به‌تنهایی از آجرهای سنتی برای نماکاری استفاده کرد و هم آن‌ها را با نماهای دیگر مثل سنگ، کامپوزیت و سرامیک ترکیب نمود.

کاربرد در نمای داخلی ساختمان

آجرهای سنتی رنگی انتخاب‌های بسیار جذابی برای طراحی دیوارهای داخلی ساختمان، دیوار پشت تلویزیون، دیوار راه‌پله، دیوار سالن پذیرایی و حتی دیوار اتاق‌خواب هستند. بسیاری از افراد کتابخانه‌های خود را با آجرنمای سنتی طراحی می‌کنند که بسیار خلاقانه و جذاب است.

قیمت آجر خشتی

قیمت آجر خشتی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. اولین نکته‌ای که هنگام خرید آجر سنتی باید به آن توجه کنید، این است که قیمت این آجرها با متراژ بنا رابطه مستقیم دارد. همچنین ابعاد و رنگ آجر به‌علاوه هزینه موردنیاز برای سوخت کوره‌های آجرپزی نیز روی قیمت آن‌ها تأثیر دارد. البته ازآنجاکه فاصله محل پروژه تا کارخانه محل تولید هم روی هزینه‌ها محاسبه می‌شود، باید تمام این موارد را در نظر بگیرید.

  • آجر پلاک قزاقی سنتی زرد 2650 تومان
  • آجر قزاقی سنتی کامل زرد 3190 تومان
  • آجر قزاقی سنتی کامل پوست پیازی 3290 تومان
  • آجر قزاقی سنتی کامل ابلق 3290 تومان
  • آجر قزاقی سنتی کامل قرمز 3790 تومان
  • آجر پلاک قزاقی سنتی گلبهی 3290 تومان
  • آجر قزاقی سنتی رستیک (روستیک) 2650 تومان
  • آجر پلاک قزاقی سنتی قرمز اخرایی 3250 تومان
  • آجر پلاک قزاقی کف فرش نظامی 3200 تومان

کلام پایانی

به‌منظور خرید آجر سنتی و خرید این مصالح با کمترین قیمت، بهترین کار خرید مستقیم این آجرها از درب کارخانه است؛ بنابراین توصیه ما به شما این است که از طریق فروشگاه اینترنتی آجر وندا، خرید آجر سنتی را انجام دهید. چراکه این مجموعه با حذف واسطه‌ها، آجرهای سنتی را به قیمت کارخانه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

نحوه سفارش و ارسال

برای مشاوره، ثبت سفارش و استعلام قیمت با ما به شماره  09120942935 📞 تماس حاصل نمایید.

ارسال بار صنایع آجر وندا توسط باربری های رسمی و معتبر حمل و نقل بار با هماهنگی خریدار محترم صورت می پذیرد.
در ضمن مشتریان گرامی می‌تواند در صورت امکان و صلاحدید خویش ، وسیله نقلیه خود را برای حمل بار ارسال نماید.