مقالات

مزایای آجر نسوز

مزیت های آجر نسوز در چیست؟

توضیحاتی پیرامون مزایای آجر نسوز  و کابرد آن

کاربرد آجر نسوز

آجر نسوز برای مقابله با گرمای زیاد محیط طراحی و ساخته می‌شود. از این نوع آجر نسوز در ساخت کوره استفاده می‌شود. شرکت‌های تولیدی مختلفی در سراسر ایران این نوع آجر را تولید می‌کنند. آجر نسوز با فرمول دقیقی طراحی و ساخته می‌شوند و می‌توان طولانی‌مدت از آن‌ها استفاده کرد. این نوع آجرها بدون آلودگی بوده و مزایای بهداشتی بسیار زیادی دارند و در برابر آتش و آفت نیز بسیار مقاوم هستند.

ثبت سفارش انواع آجر نسوز فقط با یک تماس 09120942935 📞

آجر نسوز برای مقابله با گرمای زیاد محیط طراحی و ساخته می‌شود. از این نوع آجر نسوز در ساخت کوره استفاده می‌شود. شرکت‌های تولیدی مختلفی در سراسر ایران این نوع آجر را تولید می‌کنند.

کاربردهای آجر نسوز چیست؟

برای ساخت انواع ساختمان‌ها بهترین گزینه‌ای هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. از این آجر در مکان‌هایی که به عایق حرارتی نیاز داشته باشد استفاده می‌شود. در ساخت کوره از این آجر استفاده می‌شود. حتی در مکان‌های خیلی سردوگرم نیز می‌توان در ساختمان‌سازی از آجر نسوز استفاده کرد. حفظ انرژی داخل خانه مهم‌ترین مزیت این نوع آجر به شمار می‌رود.

از این آجر در مکان‌هایی که به عایق حرارتی نیاز داشته باشد استفاده می‌شود. در ساخت کوره از آجرنسوز استفاده می‌شود.

آحر نسوز به عنوان عایق حرارتی

مزایای آجر نسوز

مهم‌ترین مزیت این نوع آجر این است که می‌تواند در دمای بالا بدون شکست مقاومت کرده و از آن استفاده کرد. سایر آجرها به‌راحتی گرم شده و این نوع آجر به دلیل ماهیت عایق‌بندی شناخته شده است. استفاده از این نوع آجر از خیلی جهات سودمند است و به دلیل مزایای خاص این نوع آجر، گران است. البته مزایایی که دست می‌آورید خیلی بیشتر از قیمت آن خواهد بود. این نوع آجر بهترین عایقی است که در بازار وجود دارد.

آجر نسوز برای مقابله با گرمای زیاد محیط طراحی و ساخته می‌شود. از این نوع آجر نسوز در ساخت کوره استفاده می‌شود. شرکت‌های تولیدی مختلفی در سراسر ایران این نوع آجر را تولید می‌کنند.

کاربرد آجر نسوز چیست؟

همچنین بخوانید: آجر قزاقی، زیباترین آجر سنتی که میشناسید 

آجر نسوز مانع از خروج انرژی گرمایی یا سرمایی می‌شود. بنابراین خانه‌هایی که با این نوع آجر ساخته می‌شوند، می‌توانند در تمامی فصول سال، انرژی را حفظ کنند. تغییر آب‌وهوا مانع از خروج انرژی از خانه نخواهد شد. امروزه اکثر ساختمان‌ها را با این نوع آجر می‌سازند تا انرژی موجود حفظ شود. با این نوع آجر می‌توان در میزان انرژی تولید شده در حد زیادی صرفه‌جویی کرد. آجر نسوز نسبت به سایرین مقاوم‌تر بوده و سبک هستند. نسبت به آجرهای معمولی مقاوم‌تر هستند.

برای ساخت انواع ساختمان‌ها آجر نسوز بهترین گزینه‌ای هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

آجر نسوز گزینه مناسب برای ساخت

این نوع آجرها به دلیل شرایط آب‌وهوایی کمتر آسیب می‌بینند. این قضیه در ساختمان‌سازی بسیار مشهود است. نگهداری در مکان خشک موجب خواهد شد تا شما بتوانید در روزهای بعدی از این نوع آجرها استفاده کنید. رطوبت به این نوع آجر آسیب وارد می‌کند. تولیدکنندگان می‌توانند شکل و اندازه این نوع آجر را تنظیم کرده و می‌توان این نوع آجر را سفارشی طراحی و ساخت.

بنابراین خانه‌هایی که با این نوع آجر ساخته می‌شوند، می‌توانند در تمامی فصول سال، انرژی را حفظ کنند. تغییر آب‌وهوا مانع از خروج انرژی از خانه نخواهد شد.

آجرنسوز می تواند به عنوان عایق رطوبت باشد.

افزایش دوام نمای ساختمان با آجر نسوز

رنگ‌آمیزی و سایر کارهای نمایی در مقاومت ساختمان تأثیری ندارد و این نوع آجر می‌تواند بعد از گذشت ۵۰ سال همچنان بادوام باقی بماند.

مزایای آجر نسوز

نمایی با دوام و زیبا با آجر نسوز

سبک خاص آجر نسوز

این نوع آجر سبک خاصی را به ساختمان اضافه می‌کند و رنگ‌ها و بافت‌های این نوع آجر کنتراست شدیدی را با طرح‌های زنده سنتی ایجاد می‌کند؛ بنابراین می‌توان از این نوع آجر در معماری مدرن و کلاسیک هم استفاده کرد.

مزایای آجر نسوز

ساخت خاص نمای ساختمان با آجر نسوز

طراحی خلاقانه با آجر نسوز

با این آجر می‌توان طرح‌های خلاقانه‌ای را ایجاد کرد. این نوع آجر در رنگ‌های مختلفی طراحی و ساخته شده‌اند و بنابراین می‌توان متناسب با طرح ساختمان از این نوع آجر استفاده کرد.

مزایای آجر نسوط

با آجرنسوز طرح های خلاقانه بسازید

همچنین بخوانید: بندکشی چیست؟

ثبت سفارش انواع آجر نسوز فقط با یک تماس 09120942935 📞

محصولات

برای مشاوره، ثبت سفارش و استعلام قیمت با ما به شماره  09120942935 📞 تماس حاصل نمایید.

ارسال بار صنایع آجر وندا توسط باربری های رسمی و معتبر حمل و نقل بار با هماهنگی خریدار محترم صورت می پذیرد.
در ضمن مشتریان گرامی می‌تواند در صورت امکان و صلاحدید خویش ، وسیله نقلیه خود را برای حمل بار ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *