مقالات

15 ایده لوکس نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز

2Q==

نمای آجر نسوز ویلا تنوع نگی و جذابیت و کیفیت بالایی دارد؛ به همین دلیل می توان در طراحی آن از نمای ترکیبی سنگ و آجر، کف سازی، دکوراسیون و… استفاده کرد.

ثبت سفارش انواع آجر نسوز نما فقط با یک تماس 09120942935 📞

baran6 1024x500 11. ایده ترکیب رنگ

برای اینکه جلوگیری از یکنواختی نما می توان در ساخت نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز از ایده ترکیب رنگ استفاده کرد.

4 60349540204376246862.ایده طراحی نما با استفاده از نرده های سنگی

برای ساخت نمای آجر نسوز ویلا می توان از مصالح تزئینی دیگری مثل نرده های سنگی به‌صورت زیبا و هنرمندانه‌ای استفاده کرد.

Building Brick facade3.ایده ترکیب کامپوزیت با آجر نمای آجر نسوز ویلا

در ساختمان های با عرض زیاد مثل بیمارستان ها می توان ایده ترکیب کامپوزیت با آجر را در ساخت نما استفاده کرد. ساخت نمای ساختمان با آجرهای نسوز می تواند نمای مدرنی را ایجاد نماید.

44. طراحی نمای ساختمان با شیشه و آجر نسوز

استفاده از شیشه در طراحی نمای آجر نسوز ویلا می تواند جذابیت و زیبایی خاصی به نمای بیرونی ساختمان بدهد. نورگیری داخل ساختمان، عایق صدا و حرارت از جمله مزایای نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز و شیشه است.

55. نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز و سنگ

در ساختمان هایی که نمایی دارای خمیدگی دارند می توان در قسمت های صاف از رنگ های سفید یا رنگ روشن در نماکاری استفاده کرد.

66. ایده تضاد رنگ در نمای آجر نسوز ویلا

در هنگام اجرای ایده تضاد رنگ ها در نمای آجر نسوز ویلا می توان نمای قسمت هایی از ساختمان را با آجر نسوز سیاه کار کرد و از آجرهای رنگ روشن‌تر مثل نارنجی برای داخل بالکن یا ورودی ساختمان استفاده نمود.

77. استفاده از دیوار بالکن در نمای آجر نسوز ویلا

ساخت دیوارهای محافظ پشت بام و دیوارهای بالکن‌ در ایجاد تنوع و ظرافت نمای ساختمان تاثیر زیادی دارد. در نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز و ساخت بالکن یا دیوار می توان طرح های متنوعی مثل سه بعدی، شبکه‌ای یا طرح‌های خاص دیگر را به کار برد.

88.ایده نمای آجر نسوز سنتی

از قدیمی‌ترین آجرهای مورد استفاده در ساخت نما، آجر سنتی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. از این نوع آجر در ساخت نمای بیرونی ساختمان و دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

99. نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز مدرن

نماهای مدرن با استفاده از آجر نسوز می تواند به دکوراسیون نظم خاصی بدهد. همچنین با تکنیک های خاص امکان چینش آجرها به صورت خطوط عمودی و افقی وجود دارد؛ بنابراین خطوط منحنی  ایجاد نمی شود.

1010. نمای آجر نسوز ویلا تجملاتی و کلاسیک

آجر انگلیسی که از خاک قرمز نسوز تولید می شود یک نوع آجر کلاسیک معروف است که می توان در نمای ساختمان ویلایی از آن استفاده کرد. نماهای رومی تجملاتی یک نوع نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز محسوب می شوند.

1111.ایده ساخت نما آجری خشک

ساخت نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز بر گرفته از روش نصب آجر نما است. در ساخت این نوع نمای آجر نسوز ویلا سرعت و سادگی کار بالا می باشد و نیازی به درست کردن ملات و چیدن آجرها روی ملات ها نیست.

1212. ایده نمای آجر نسوز ویلا

ساخت این نوع نماها برای مناطق مرطوب و پر بارش مناسب است؛ زیرا نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز مقاومت بالایی در برابر رطوبت و شوره زدن دارد.

1313.نمای آجر نسوز پوسته پیکسلی

در طراحی نمای آجر نسوز ویلا از روش پوسته پیکسلی بسیار زیاد استفاده می شود. از ویژگی های این نوع نما می توان به چینش مرتب و تمیز آجرها و استفاده از آجرهای بدون بافت و صیقلی اشاره کرد.

1414. نمای آجر نسوز ویلا پوسته مواج

با کمی جا به جایی و شیب دهی در چیدمان آجرها می توان نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز را با پوسته مواجی را ساخت که باعث تغییراتی در نور و سایه شده و زیبا شناسی معماری را برجسته‌تر نشان می دهد. پانل های چند وجهی به وجود آمده به صورت یک پوسته کامل ساختمان را در بر می گیرند و به نمای ساختمان با استفاده از آجرهای نسوز جذابیت خاصی می دهند.

1515. نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز کرکره ای

آجرهای نسوز کرکره‌ای عرض بسیار کمی دارند و در طراحی نمای آجر نسوز ویلا به صورت عمودی استفاده می شوند. نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز با طراحی کرکره ای در رنگ های متنوع گلبهی، طوسی، سفید، قهوه ای قابل اجرا هستند.

جمع بندی

نمای آجر نسوز ویلا در رنگ ها و طرح های متنوع در قسمت های داخلی و خارجی ساختمان قابل اجرا است. در این مقاله 15 ایده لوکس نمای ساختمان ویلایی با آجر نسوز را معرفی کردیم که هر طرح می تواند جذابیت و زیبایی خاصی به نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی منزل بدهد.

ثبت سفارش انواع آجر نسوز نما فقط با یک تماس 09120942935 📞

محصولات

برای مشاوره، ثبت سفارش و استعلام قیمت با ما به شماره  09120942935 📞 تماس حاصل نمایید.

ارسال بار صنایع آجر وندا توسط باربری های رسمی و معتبر حمل و نقل بار با هماهنگی خریدار محترم صورت می پذیرد.
در ضمن مشتریان گرامی می‌تواند در صورت امکان و صلاحدید خویش ، وسیله نقلیه خود را برای حمل بار ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *